Reklam
Reklam

SİYASET ARAENASI ÇOK KARIŞACAK

SİYASET ARAENASI ÇOK KARIŞACAK BAŞKAN PİŞTİ OLDU

SİYASET ARAENASI ÇOK KARIŞACAK
03 Haziran 2022 - 16:51
Zonguldak’ta sular durulmak bilmiyor. Siyasetçilern kavgaları, rantları, çıkar ve menfaat ilişkileri hatta gündemde en çok yer alanlardan biride siyasetçilerin seks hayatları oldu.
Bu kişiler bu şehirde  örnek olması gereken kişiler şehrin yada ilçenin gelişmesi için emek vermesi gerekir halkına hizmet getirmesi gerekir ancak bu başkan uslanmak bilmiyor.

Daha öncelerde de bir kaçkez yazdık ama akıllanmıyor her seferinde de bize haber olmayı başarıyor biz yazmak tan yorulmayız sende yapmaktan yorulmayacak gibisin sevgili bay başkan bildigin yola yürümeye devam et bakalım.

Bu başkan aynı anda 3 taneyi ade ediyor tabi ki eşini saymıyoruz maşallah çok başarılı ama keşke başkanlığındada başarılı olsa ama onuda seçimlerde vatandaşlar karar verecektir. Hatta bizim başkanın 3 sevgilisi de hamileymiş ya aldıracaklar yada başkan yeniden baba olacak bakalım takim etmeye devam edecez yeniden baba olursa bizde tebrik ederiz.

Başkanım çocuk da değilki sana akıl verelim ancak böyle giderse işin zor gibi duruyor gel sen vazgeç bu çaplıklık turlarından bak hatta bu sevgilinin elinde görüntülerin ve yazışmaların var benden söylemesi bi piyasaya çıkarsa geçmiş olsun sana….
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum