MHP aday adayları kendini tanıttı

MHP aday adayları kendini tanıttı

MHP aday adayları kendini tanıttı
26 Mart 2023 - 16:39 - Güncelleme: 26 Mart 2023 - 17:08
Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP), 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Zonguldak’tan milletvekili aday adaylığı başvuru yapan 14 aday adayından 13’ü, Alaborina Restaurant’tan düzenlenen programla partililere tek tanıtıldı.

MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yapan 14 kişiden, 13’ünün partililere tanıtılacağını, milletvekili listelerinin ise icra kurulu ve ilçe başkanlarından oluşan 18 kişilik İstişare Kurulu tarafından belirleneceğini açıkladı.

ÖZTÜRK: “YA ALLAH YA BİSMİLLAH”  
MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, aday adayı tanıtım programında yaptığı konuşmada, “ 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi hak ile batıl arasında gerçekleşecek bir tercih halini almıştır.

Bir tarafta ülkemizin bekasını korumaya, savunma sanayisi başta olmak üzere teknolojik anlamda büyük atılım yapmış ve daha büyük atılımlar atmak üzere yeminli Cumhur İttifakı, diğer tarafta ise; 40 bin asker, vatandaş kundaktaki bebeklerin katili, ABD ve birtakım Avrupa devletleri tarafından desteklenen HDPKK ile kol kola girmiş, yine ayni devletler tarafından tam desteklenen, yapmış oldukları ortak seçim mutabakatı olarak nitelendirdikleri yabancı menşeli bir kitapçığın Avrupalılar tarafından tebrik edilmesini bekleyen, İHA'mıza, SİHA'mıza dahi laf etme cüretinden bulunanların oluşturduğu 7-8 daha doğrusu sayısını bizim bile tam olarak bilemediği sayıda isimlerin toplandığı Millet İttifakı.  Burası gerçekten çok önemlidir.

Bu seçim normal bir seçimin dışına çıkmış bir haldedir. Vatandaşlarımızın her yönüyle düşünüp karar vermesi en büyük temennimizdir. Özetle bir tarafta istikrarın devamını savunanlarla diğer tarafta ne olacağı belli olmayan gelecek ile olumsuzluk hariç hiç bir şey vadetmeyen bir güruh. İnşallah, sağduyulu vatandaşlarımızın tercihleriyle yeniden Cumhur kazanacak, istikrarlı yükseliş devam edecek, küresel güç olma yolunda atılmış büyük adımlar bizleri turan yolundaki hedefimize daha da yaklaştıracaktır.  

İşte böyle bir ortamda, bu kutlu yürüyüşte ben de hizmet etmek istiyorum diyen, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kutlu 3 hilalli bayrağı altında milletvekili aday adayı olan kıymetli yol arkadaşlarımızı sizlere takdim etmek istiyorum” dedi.

MHP ADAY ADAYLARININ İSİMLERİ

MHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayları;  Ayhan Günaydın, Bayram Bozkurt, Enes Karagöz, Engin Sunat, Fatih Yıldırım, Gökçe Akman Köse, Hüseyin Duran, İlkay Varol Demirköse, Kerem Akca, Murat Kotra, Okan Uzun, Özkan Miyanyedi, Özlem Taşkın ve Semih Aydın 

YORUMLAR

  • 0 Yorum