Naylon Faturacılar Yüzünden 3000 Kişi İşsiz Kaldı

Naylon Faturacılar Yüzünden 3000 Kişi İşsiz Kaldı

Naylon Faturacılar Yüzünden 3000 Kişi İşsiz Kaldı
12 Nisan 2023 - 11:05
Günlerdir Zonguldak’ta yaşanan yolsuzluk ve naylon fatura olaylarını gazetelerimizde haber olarak dile getirdik. Yapılan bu yolsuzluklara dur demek gerektiğini dile getirdik kesilen naylon faturalar bir çok kişinin hakkını yemek oluyor ancak birilerinin umrunda değil gibi davranıyorlar.


Yazdığımız konuların gerçek olduğunu dile getiren SBT Madencilik sahibi Oğuzhan Türkmen sosyal medya hesabında bu konuların ne kadar gerçek olduğunu dile getirdi ve isyan etmeye başladı yetkilileri göreve davet etti.

Duy beni Zonguldak 3.000 işçi kardeşimiz naylon faturacılar yüzünden işsizlik ile karşı karşıya artık bu vampirlere dur deme zamanı gelmedi mi ? Günlük 5.000 tona yakın kömürün KDV’si üzerinden devlet çalındı yetim Hakkı çalındı sustuk sustunuz susuyorlar en azından şimdi haykırın...!

3.000 işçi bir karısı birde çocuğu olsa 9.000 yapar bu Devlet bizim Zonguldak bizim işsiz kalacak olanlar bizim kardeşlerimiz. Namuslu çalışan Rödevanslı sahalar bu naylon faturalar yüzünden zor günler yaşıyor Çates Termik Santrali’de bu yaşananlara maalesef çanak tutuyor. Şimdi haykırma zamanı ey DEVLET BÜYÜKLERİMİZ Zonguldak’ta geleceğimizi çalan HIRSIZLAR VAR


Maliye iç işleri enerji ekonomi ve hazine bakanlıklarına Zonguldak valiliği emniyet müdürlüğü ve vergi dairesi başkanlığına şikayet ve ihbarımdır Zonguldak ili içerisinde faaliyet gösteren Eren enerji ve Çatalağzı termik santralleri Ankara temelli limak çimento ve Çankırı safir tuz fabrikalarına çekilen kömür faturalarının %80 den fazlası altı şişirilmiş devlete karşılığı olmayan faturalardır.

Devletimiz bu fabrikalar üzerinden milyonlarca zarar etmiş hâlâ hazırda etmektedir. Devleti fatura üzerinden çalan firmalar zevki sefa içinde saltanat sürerken namuslu firmalar Kdv ve gelir vergisi altında ezilmekte bu haksız rekabet karşısında günden güne eriyip bitmektedir. Bu düzene bir an önce dur denilip devleti çalan bu firmalar bertaraf edilmelidir..unutmamalıyız ki çalınan bu para 85 
milyonun ve gelecek nesillerin parasıdır. haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır DEVLETİMİN YANINDAYIM
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum