Reklam
Reklam

MHP Heyeti Şehit Aileleri Derneğinde

MHP Heyeti Şehit Aileleri Derneğinde

MHP Heyeti Şehit Aileleri Derneğinde
20 Kasım 2021 - 16:32

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekilleri ile Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Zonguldak Şehit Aileleri Derneği’ni ziyarette bulundular. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  heyetini Şehit Aileleri Derneği Başkan yardımcısı Cihan Köktürk karşıladı. 

Şehit aileleri Derneği ikinci Başkanı Cihan Köktürk, MHP heyetine şehit maaşları arasındaki farklılıkların giderilmesi için dosya verdik.

“ŞEHİTLER BİZİM CANIMIZ CİĞERİMİZLER” 

Şehitler derneği nde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi MHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, “ Şehitler biz bizim canımızdır ciğerimizdir. Şehidine sahip çıkmayan millet millet olmamalıdır.” ifadesine yer verdi. 

“HEPİMİZ ŞEHİT VE GAZİ ADAYIYIZ”

Ümit Yılmaz; “Gazilik ve şehitlik çok kutsal bir kavramdır. Geçmişten bugüne kadar sürekli vatanın savunması için hepimiz gazi ve şehit adayıyız.
Gerekirse Şehit olmak ve şehadet makamına ulaşmak için her türlü gayreti gösteririz.
Genel başkanımızın da gaziler ve şehitlerle aileleri ile alakalı büyük hassasiyeti olduğunu biliyoruz. Kendilerine yapılan Bu menfur küfürün lanetlediğimizi söylemek istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla “ADIM ADIM 2023; İL İL ANADOLU” temalı MHP il ziyaretleri kapsamında  Zonguldak il programına; Milletvekili Hayati Arkaz, Milletvekili Ümit Yılmaz, MYK üyesi Murat Kotra, MYK üyesi Afşin Birben, MYK üyesi Yüksel Aydın, MYK üyesi Çağrı Aci, MDK üyesi Ahmet Korhan Mastı katıldılar. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum