Reklam

Yüksel Gündüz Vefat Etti

Yüksel Gündüz Vefat Etti

Yüksel Gündüz Vefat Etti
14 Eylül 2021 - 17:10

Kozlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden emekli ve İYİ Parti Kozlu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Gündüz, Balıkesir’in Akçay İlçesi’nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Merhum Yüksel Gündüz’ün ay yıldızlı Türk Bayrağı’na sarılı cenazesi, Kozlu Aziziye Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında dualarla toprağa verildi.

Kozlu İlçe Emniyet Müdürü Fatih Durukan, Kozlu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan, CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank, İYİ Parti Kozlu Belediye Meclis Üyeleri Nizamettin Aydın, Bahattin Topal ve Kadir çetin, Kozlu Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, iş insanı Ömer Çamur, akraba, dost ve sevenleri Gündüz Ailesini acılı günlerinde yalnız bırakmadı.

KANAL 67 Ailesi olarak merhum Yüksel Gündüz’e Allah’tan rahmet, acılı ailesi başta olmak üzere akraba, dost ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
YORUMLAR

  • 0 Yorum