Siz neredesiniz!..

Siz neredesiniz!..

Siz neredesiniz!..
04 Ekim 2021 - 09:48

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun açıklama yaptı,

Uzun açıklamasında, “Sahile TOKİ marifetiyle yapılan ve övgüleri Belediye Başkanı sayın Ö.Selim Alan’ın balıklama atlayarak kabul ettiği , yapılan eleştirilerde ise kurnazca TOKİ’yi işaret ettiği bilinmezlikleri ile birlikte hep esrarını koruyan projede nihayet sona gelindi.

Gelindi ,gelindi ama …öyle anlaşılıyor ki finalde müthiş bir son Zonguldak’lıları bekliyor.

Bu kentin ortak tarihinde yer alan , yılların Maden Mühendisleri Odası Şube Başkanlığı ,geçtiğimiz günlerde yapılan Belediye Meclis toplantısında sayın Alan’ın ifadesi ile : ‘’Bakanlığa bazı vatandaşların talebi olmuş ve bu doğrultuda sayın Valimizin talimatlarıyla oraya kitap kafe tarzında bir şeyler yapılacak’’ şeklinde kamuoyu ile paylaşıldı.

Sahil Alanı Projesi içerisinde yer alan ve İnönü heykelinin önüne yapılan kaykay pisti rezilliğinde sorumluluğu TOKİ’ye atan Başkan Selim Alan ,bu seferde aynı projenin içerisinde yer alan Maden Mühendisleri Odası’nın ‘Kitap kafe’ye dönüştürülme işinde de sorumluluğu bakanlığa başvuran bazı! vatandaşlarımıza atmaktadır .

-Defalarca çok önemli bir proje olarak gördüğümüzü ifade ettiğimiz Sahil Projesinin siz neresindesiniz ?

-TOKİ’nin ve bazı vatandaşların bu kadar müdahil olabildiği bir projede söz hakkınız nereye kadar?

-Yada Doktorlar Sokağındaki aylarca bitiremediğiniz çalışmalarınızdan dolayı perişan olan esnaf ve vatandaş haline şükretmeli mi ?

-Unutulan Devlet Hastanesi otoparkı yerine Kız Meslek Lisesinin yıkılma kararına verdiğiniz destekten ,İnönü heykelini sorun haline getirip 13 milyonluk yatırımı görmüyor ,heykel konuşuyorsunuz diyerek tarihe saygı duymayan sözlerinizden , Maden Mühendisleri Odasının el değiştirme operasyonunda ki sözüm ona bazı vatandaşlara verdiğiniz yapmacık ‘demokratik’ tarafsızlığınız , halkımız tarafından hiçbir zaman unutulmayacak ve bir sonraki seçimlerde önünüze konacaktır.
Bir an önce aklımızla alay eden açıklamalar yapmaktan vazgeçin ,Belediye Başkanlığınızın gerektirdiği herkese ,her kesime eşit mesafeli ve adil olmaya çalışın” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum