Reklam

Muhtaç Çocuk kalmayacak

Muhtaç Çocuk kalmayacak

 Muhtaç Çocuk kalmayacak
14 Eylül 2021 - 12:43
Kozlu İlçesi 19 Mayıs Mahallesinde ‘Kozlu Yardıma Muhtaç Çocukları Koruma Derneği’ görkemli törenle açıldı.

Derneğin açılış kurdelasını Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi ve Belediye Başkanı Ali Bektaş keserek hizmete açtı. Açılış törenine, Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Veli Köktürk, Kozlu ilçe sağlık müdürü Abdulkadir Özdemir, Kozlu Yardıma Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Müzeyyen Saten ve çok sayıda davetli katıldı.

Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi açılışta yaptığı konuşmada, “Başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımıza inanıyoruz çok başarılı çalışmalara imza atacaklar.

İnşallah hiç yardıma muhtaç çocuk kalmaz. Ama maalesef bu hayatın bir gerçeğidir. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’da, “Bunlar eli öpülesi insanlardır. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Gecelerini gündüzlerini katıp vakitlerini ayırıyorlar. İlçem adına hepsine teşekkür ediyorum.

Çocuklarımıza yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. İnşallah memleketi muhtaç çocuk kalmaz” diye konuştu. Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum