Kutoğlu'nun Açıklamaları Hezeyandır

Kutoğlu'nun Açıklamaları Hezeyandır

Kutoğlu'nun Açıklamaları Hezeyandır
12 Temmuz 2021 - 12:21 - Güncelleme: 12 Temmuz 2021 - 12:57

Türk Hava Kurumu Zonguldak İl Başkanlığı’na atanan Nihat Aygün, yerel medyada çıkan haberler üzerine açıklamalarda bulundu.

 

“GEREK BİLE DUYMUYORUM”

Başkan Aygün açıklamasında, “Son zamanlarda bazı basın ve yayın organlarında çıkan haberleri üzülerek takip etmekteyim. Nihat Aygün  isminin Zonguldak kamuoyunda ne anlama geldiğini kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bu güne kadar sivil toplum kuruluşlarında yapmış olduğumuz hizmetleri anlatmaya gerek bile duymuyorum. Şahsım kent konseyi seçimlerinde medeni cesaret göstermiş, Zonguldak’a faydalı olma adına seçimlerde başkan adayı olmuştur. Ancak oy kullananların tercihi sonucunda seçimi Hakan Kutoğlu ve ekibi kazanmıştır. Bu sonucu samimiyetle kabul etmek boynumuzun borcudur. Ancak görülüyor ki Hakan Kutoğlu ve yönetimini; bizim Türk Hava Kurumu gibi tarihsel bir derneğe atanmamız rahatsız etmiştir. Bunun asıl sebebi ise Nihat Aygün isminin görev aldığı her kurumda başarılı çalışmalar yapmasıdır.” dedi.

 

“GAYRET İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

Kent Konseyi Başkanı Hakan Kutoğlu’nu hedef alan Aygün açıklamasında, “Bu güne kadar kamuoyunda herhangi bir başarısı olmayan temsilcisi olduğu Türk Hava Kurumu’nu Zonguldak ta hiçbir yerde temsil edemeyen Dilek Demirel ile üniversite kadrosunda öğretim elemanı olan ve kamuoyunda bu güne kadar ismi duyulmayan Hakan Kutoğlu’nun açıklamaları kamuoyunda herhangi bir karşılığı olmayan hezeyanlardır. Türk Hava Kurumu tarafından Zonguldak İl Temsilciliği görevi şahsıma ve yönetimime herhangi bir siyasi baskı olmadan kayyum yönetimi tarafından tebliğ edilmiştir. Bu görevin tebliğ edilmesinin tek sebebi Nihat Aygün isminin bu güne kadar sivil toplum örgütlerinde göstermiş olduğu başarılı performanstır. Bunun haricinde yapılan art niyetli açıklamaları dikkate almadan bizler yeni görevimizi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Saygılarımla.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum