BÖLÜME ÇÖKENLERE KİM DUR DİYECEK

BÖLÜME ÇÖKENLERE KİM DUR DİYECEK

BÖLÜME ÇÖKENLERE KİM DUR DİYECEK
04 Ekim 2023 - 15:58
Kilimlinin Bölüm mevkisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait 65 dönüm araziye adeta çöküldü. Eğitim amacının dışında hiçbir şekilde kullanılmaması gereken 65 dönüm arazi şuanda Ak Partiden destek gördüğü ileri sürülen kişiler tarafından babasının çiftliği gibi kullanıyor.

Kilimli Haber olarak olayı gündeme getirmemize karşın İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aydoğan'ın olaya göz yumması farklı şekillerde yorumlanıyordu. Görevden alınmadan öncede her hangi bir inceleme başlamamış ve gerekli araştırmalarında yapmamıştı. Şimdi yeni gelen il milli eğitim müdürü Osman BOZKAN bu konuda her hangi bir inceleme başlatacak mı merak ediliyor.


Yada Osman BOZKAN bu konulardan ne kadar haberdar bilgisi var buda ayrımı bir merak konusu haline geldi. Sayın il müdürümüz Osman BOZKAN göreve davet ediyoruz.


Burada rant sağlayan firma sahipleri milyonlarca lirayı cebine indiriyor ultra lüx hayatlar yaşıyorlar. Yasa dışı kazandıkları bu paralarla çevrelerinde insanlara hava atarak hoş olmayan tavırlar seriliyorlar.

Milyonluk araçlara biniyorlar ama çalıştırdıkları insanların haklarını yemekte veya haklarını vermemekte en önde gittikleri idealar Kilimli herkes tarafından bilinmektedir.

Bunlar yetmezmiş gibi 15 yaşında çocuklarının altında milyonluk arabalarla gezmelerine izin veriyorlar. İnsanların hayatlarını hiçe sayıyorlar trafik kurallarını hiçe sayıyorlar.
Paralarının olmasını bunları yapmalarına göz yumulması anlamına gelmiyor olmalı bu konuda tüm yetkilileri görecelerini yapmaya çağırıyoruz.

BU İŞKALE KİM DUR DİYECEK
Kilimli'nin Bölüm mevkide adeta devletin arazisini gasp eden şahıslarla ilgili olarak Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde olaylara seyirci kalmasında ki neden kamuoyu tarafından merak ediliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum