ALKOLDAN EHLİYETİNİ KAPTIRAN BAŞKAN ADAYI

ALKOLDAN EHLİYETİNİ KAPTIRAN BAŞKAN ADAYI

ALKOLDAN EHLİYETİNİ KAPTIRAN BAŞKAN ADAYI
04 Ekim 2023 - 10:44
Kilimli de bir geçen seçimden beri belediye başkan adayı olmaya çalışan vatandaş bu yerel seçimlerde de aday olmak için yırtınıyor.

Hoş kendisine sorsan ceketini koyacak seçim alacak ama kendini biraz kaf dağında görüyor gibi görülmekte, eşi aday olsa ondan daha çok alacağı görülmektedir.

Çevresindeki bazı kişiler tarafından gaza getirilen bu adam kendine hayrı yok ki belediye başkanı olsa bir şeyler yapabilsin. Parası yok yemeğe tahterevalli gidiyor gezmeye nasıl aday olacak olsa da nasıl bu yükün altından kalkacak buda merak ediliyor.

BU aday olmayı düşünen şahıs Kilimlide çok farklı kesimlerce de iyi tanınıyor en sevdiği şeyler arasında Kumar oynamak ve alkol içmek var zevkidir kimse karışamaz da alkollüyken araç kullanmak ne oluyor.

Alkollüyken çevirmede yakalanan bu şahıs ehliyetini kaptırmamak için polislerle bir süre tartışıyor ancak fayda etmiyor ehliyette polisler el koyuyorlar.

Ehliyet yok ancak  halen araç kullanmaya devam ettiği idealarda devam ediyor. Ancak senin aday olacağın belde ufak bir yer herkes seni tanıyor olabilir yaptığın işinden dolayı ama işlerin başında eşin var ya o senden daha çok oy alıyor bilgin olsun.

Sen bırak bu işleri artık otur köşende torunlarını sev keyfini sür
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum